رازداری و امانت‌داری

اولین الزام ما در برندسازی

شروع پروسه‌ی برندینگ در بسیاری از کالاها و خدمات معمولا به نحوی است که کارفرمایان محترم علاقه‌مند به مطرح نمودن آن با جامعه مخاطبین خود هستند. در برخی موارد این اطلاع‌ رسانی شامل پخش تصاویر و … مثبت و کاراست و در نگاه کلی البته در برندینگ سازمانی اینگونه است.

اما گاهی اوقات در برندینگ فعالیت‌هایی وجود دارد که تا اتمام و نتیجه‌گیری نهایی می‌بایست به صورت کاملا پنهان و غیرعلنی صورت گیرد. مانند مراحل ریبرندینگ و ریدیزاین نمودن. استفاده از امتیاز بکر بودن و مواجهه یکباره مخاطب با اتفاق و رویدادی نو در مجموعه ما یکی از جذابترین اقدامات در مسیر برندینگ موفق است.

از سوی دیگر در برخی از پروژه‌های برندینگ شامل برندسازی شخصی تمامیت موضوع از آغاز و طی مسیر می‌بایست کاملا نامحسوس اتفاق بیافتد؛ به طوریکه اطلاعات این روند صرفا در یک لایه بخصوص و به شدت محدود حفظ گردد.

شخصا گاهی اوقات به عزیزانی که وارد مراحل برند سازی شخصی شده‌اند پیشنهاد کرده‌ام حتی به افراد درجه یک خانواده نیز این موضوع را انتقال ندهند. متاسفانه لو رفتن آغاز برندسازی شخصی در یک فرد چه از سوی خود و چه از سوی مشاور نا آگاهش باعث می‌گردد مخاطب همه اقدامات مثبت وی را عوام فریبی و سودجویانه طلقی کند.

تشخیص اینکه خروج چه اطلاعاتی از سازمان و یا شخص شما به جامعه مخاطب گامی مثبت و نشر چه مسائلی اتفاقی مضر است را با کمک مشاور به راحتی انجام خواهید داد.

تعهد ما در دپارتمان مشاوره مجید علوی رازداری و حمایت همه جانبه از شماست تا رسیدن به قله‌های بلند اما دست یافتنی موفقیت.